Я - степрайдер!

Автомобілі, пиво, спорт...

Модератори: SJ, valeron

Я - степрайдер!

Повідомлення leonid » 01 червня 2009, 14:54

http://heelys-kiev.blogspot.com/ Я катаюся на HEELYS - це дуже надійно зшиті кросівки з міцною підошвою і зі змінним роликом у п'яті.
Ролик можна вийняти і вставити заглушку та й ходити собі як у звичайному взутті.
Напрочуд міцні - адже в них можна розігнатися до 50 кілометрів на годину і на нозі сидять як влиті.
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення: 14

Повідомлення A1 » 01 червня 2009, 15:01

leonid
закинь якісь фотки чи відео
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2583

Повідомлення leonid » 01 червня 2009, 15:14

A1 написав:leonid
закинь якісь фотки чи відео

ok!

http://www.youtube.com/watch?v=im6iulf_ ... r_embedded

http://tsn.ua/ua/tsikavinki/stepraideri-hto-voni.html
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення SJ » 01 червня 2009, 17:08

слышали, слышали - 50 kmph??? Это с горки так градусов 89 с попутным ветром?
last.fm/user/sjprodigy
SJ
Модератор
Модератор

Повідомлення: 2241

Повідомлення leonid » 01 червня 2009, 21:00

SJ написав:слышали, слышали - 50 kmph??? Это с горки так градусов 89 с попутным ветром?

Вдягаєш гумові штани - вони не промокають, памперс заправляєш туди і вниз бульваром Шевченка чи Хмельницького - автоінспекція швидкість повідомить!
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення centurion_kiev » 05 червня 2009, 08:00

Мда. Прикольные кросы с колёсиками. Я тоже такие хочу. Кто знает где купить.
CENTURION
centurion_kiev
Фан форуму
Фан форуму

Повідомлення: 642

Повідомлення leonid » 05 червня 2009, 08:38

centurion_kiev написав:Мда. Прикольные кросы с колёсиками. Я тоже такие хочу. Кто знает где купить.

Я знаю де купити - тут
http://heelys-kiev.blogspot.com/
leonid
Новачок
Новачок

Re: Я - степрайдер!

Повідомлення N-Dru » 05 червня 2009, 23:16

leonid написав:Ролик можна вийняти і вставити заглушку та й ходити собі як у звичайному взутті.
По моєму брєд, якшо ти в них класно покатаєшся, то потім запах із них буде не зовсім приємним, шоб просто ходити по вулиці і т.д. І взагалі, є речі (і особливо взуття) для спорту, а є для повсякденного ходіння :wink:
leonid написав:Напрочуд міцні - адже в них можна розігнатися до 50 кілометрів на годину.
По моєму ше більший брєд. Ти просто не зможеш нормально втримати рівновагу, так як площа контакту з землею дуже маленька для такої швидкості. Хоча, не знаю, всяке буває :grin:
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Повідомлення AZIZ.beavers » 05 червня 2009, 23:33

N-Dru
по поводу заглушки я так понял эт тип если в метро заходишь и т.д.(не будешь же ты на роликах там бегать)
AZIZ.beavers
Володар
Володар

Повідомлення: 1590

Re: Я - степрайдер!

Повідомлення leonid » 06 червня 2009, 07:30

N-Dru написав:
leonid написав:Ролик можна вийняти і вставити заглушку та й ходити собі як у звичайному взутті.
По моєму брєд, якшо ти в них класно покатаєшся, то потім запах із них буде не зовсім приємним, шоб просто ходити по вулиці і т.д. І взагалі, є речі (і особливо взуття) для спорту, а є для повсякденного ходіння :wink:
leonid написав:Напрочуд міцні - адже в них можна розігнатися до 50 кілометрів на годину.
По моєму ше більший брєд. Ти просто не зможеш нормально втримати рівновагу, так як площа контакту з землею дуже маленька для такої швидкості. Хоча, не знаю, всяке буває :grin:

- а ти не пробував частіше міняти шкарпетки?
- розігнатися можне по рівній поверхні вниз і з захистом, для рівноваги слід ступні тримати не на ширині плеч, а одна попереду іншої
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення leonid » 06 червня 2009, 07:32

AZIZ.beavers написав:N-Dru
по поводу заглушки я так понял эт тип если в метро заходишь и т.д.(не будешь же ты на роликах там бегать)

Якраз у метро і дуже приємно кататися!

5. Наскільки зручно в них просто ходити?
Природно використовують як кросівки. Жодної різниці. C колесом у п'яті ходити нормально, але, ніби ти на невеликих підборах. НЕ ковзається під час ходи — бо зазвичай Ви спираєтеся на велику площу ступні. Хоча дійсно, хода має не зовсім звичний вигляд. Але коліщата зняти напрочуд легко, і тому якщо Ви не хочете ходити з ними - зняв і вперед, ти у звичайних кедах. Заглушки закривають "діру" від ролика - це дуже зручно якщо на вулиці брудно або випав сніг.
Але однак хочемо нагадати, що роликові кросівки Хіліс, як все, що катається, вимагають певної вправності. Якщо Ви купуєте їх для маленької дитини - постарайтеся приділити достатню часу на спільне навчання. Можна використовувати такий самий захист, як і для звичайних роликів.
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення N-Dru » 06 червня 2009, 10:19

leonid написав:- а ти не пробував частіше міняти шкарпетки?
Чувак, якшо ти думаєш шо ти дуже дотепний, то я можу посміятись разом з тобою...
Я все таки думаю, шо після спорту разом із шкарпетками варто поміняти і взуття також :wink: Для повного ефекту рекомендую міняти ще і одяг, а не просто побризкатись дезодорантом :wink:
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення leonid » 06 червня 2009, 21:02

N-Dru написав:
leonid написав:- а ти не пробував частіше міняти шкарпетки?
Чувак, якшо ти думаєш шо ти дуже дотепний, то я можу посміятись разом з тобою...
Я все таки думаю, шо після спорту разом із шкарпетками варто поміняти і взуття також :wink: Для повного ефекту рекомендую міняти ще і одяг, а не просто побризкатись дезодорантом :wink:

Чувак, все це не "брєд" і не маячня. А здорові розваги зацікавлених людей. Думаю, кожен для себе знає що міняти , в чому ходити і куди бризкати. Менше слів а більше діла! :)
leonid
Новачок
Новачок

Повідомлення N-Dru » 06 червня 2009, 22:46

Я не маю нічого проти будь якого виду спорту. Кожен займається тим, чим йому подобається. Головне, шоб не коловся і т.д.
Просто я вважаю, що будь яке спортивне взуття, чи то кросівки з роліками, чи кросівки для тенісу чи бігу, чи футбольні бутси мають бути суто для спорту, а ходити треба в іншому взутті. Ну але це ІМХО...
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення AZIZ.beavers » 07 червня 2009, 04:24

leonid
не путай рекламу с предложением.народ захочет обратится.
AZIZ.beavers
Володар
Володар

Повідомлення: 1590

Далі

Повернутись до Хобі та спорт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість