logo

Реклама

РекламаДля українців — «Prodigy» із салом

Для українців — «Prodigy» із саломThe Prodigy На позавчорашній прес-конференції з приводу виступу кумирів підлітків — британської групи «Prodigy» в київському Палаці спорту наприкінці жовтня канадський імпресаріо українського походження Марк Журавінський зазначив, що планує «поставити Київ на вуха» і попередив, що прихильникам Паваротті й епілептикам на концерті краще не з'являтися. Гадаємо, що не лише вони, а й інші громадяни не будуть присутніми на концерті з силою звучання до 130 децибелів і ціною на квитки від 10 до 50 доларів. Утім, підлітків це, можливо, й не зупинить: адже в деяких київських школах уже розповсюджуються фальшиві квитки.

Київський концерт «Prodigy» матиме назву останнього альбому групи «Fat of the land», яку українські дизайнери переклали як «Сало землі» й саме тому на плакаті зобразили шматок хліба із нашим славнозвісним національним продуктом. Організатори мають надію, що цей плакат приверне увагу українців не лише до виступу всесвітньо відомої групи, а й значно поліпшить народний апетит.

Якщо виступ британців буде успішним, продюсер із Канади обіцяє надалі потішити українців виступами групи «Depesh Mode», Стінга та Елтона Джона — можливо, для промоушена цих зірок сало використовувати не доведеться, вважає журналіст Юлія ВОЛХОНОВИЧ.

Газета "День"
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями