logo

Реклама

РекламаThe Prodigy вимагають кисневі подушки і британські боби!

The Prodigy вимагають кисневі подушки і британські боби!

 

 Легендарна група The Prodigy вже третій раз готується порадувати київських шанувальників своїм концертом! Цього разу виступ відбудеться 7 жовтня в Міжнародному виставковому центрі столиці.

 

І це правильне рішення, адже фанатам нецікаво сидіти на концерті Prodigy - їм краще танцювати!

 

 Приводом приїзду знаменитих панків став вихід їх нового альбому Invaders Must Die.

 

 Як розповів «БЛІКу» організатор концерту Олександр Стрижак, музиканти в Києві представлять незабутнє шоу!

 

- Хлопці відмовилися від багатьох європейських міст, а коли їм запропонували Київ - з радістю погодилися. У Києві The Prodigy замовили 270 кіловат звуку, - каже Стрижак. - Для порівняння: середній столичний концерт потребує 20-25!

 

До пересування в музикантів особливих вимог не було - вони обмежилися звичайними мерседесами. А ось гримерні попросили особливі - за принципом ОАЕ. Це будуть особливі фургони, подібні до тих, які замовляють собі Мадонна і Брюс Уілліс.

 

 Харчування в Києві відзначив лідер групи - Кейт Флінт (40 років). Він попросив, щоб у будь-який час був приготовлений бекон, бажано ірландський, британські боби Хайнца Бекеда, гриби Sautee і обов'язково британський соус HP. А в іншому - звичайна європейська кухня.

 

Але ось чим вимоги музикантів дійсно здивували - бажанням мати на сцені кисневі подушки! На думку іноземців, для повноцінної відпрацювання концерту кисень не завадить.

 

 Відзначимо, що до Києва музиканти прилетять 6 жовтня. До готелю ніяких особливих вимог не висувалося, хіба що від українського «Прем'єр Палац» вони відмовилися, вибравши іменитий «Хайятт».

 

 До речі, квитки на концерт The Prodigy в касах ще є! Їх вартість від 250 до 800 гривень! Так що - покваптеся!

 

А як дізнався «БЛИК», ті ж організатори київського концерту The Prodigy готують для столичної публіки ще декілька легендарних виконавців, таких як співачка Shakira та гурт MUSE. Але вже в 2010 році!

 

Діана Острова

www.blik.ua
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями