logo

Реклама

РекламаProdigy - група 2005 року(Mixmag)

Prodigy - група 2005 року(Mixmag)


Prodigy - група 2005 року(Mixmag)


 

Альбом усіх синглів виштовхнув їх на вершини чартів і знову підтвердив їх звання найвидовищнішої концертної групи у світі. "Міксмаг" зустрівся з групою року щоб узяти у них за останні роки найвідвертіше інтерв'ю.


    Prodigy - група 2005 року(Mixmag) Бійня у п'ятницю в Північній Ірландії. Наче грім "Spitfire" щойно перетворив 6-тисячну масу у Белфастському "Одісеї" у непередбачуваний бульдозер, який рушив усе на своєму шляху. Для нас це терпимо - кілька ударів ліктями під ніс і декілька синців на ребрах. Одначе, для одного хлопця на милицях не все так чудово. Бездна, що кричить, захопила його наче водоспад, переробила і виплюнула у купу сміття. Якщо ви стали на шлях Prodigy, то на вас чекає така ж участь.
Вісімнадцять місяців тому вийшов темний і в'язкий альбом "Always Outnumbered Never Outgunned" - він оповістив про їх повернення. Та без Максима і Кіта він здається неповним. Якщо ви сумніваєтесь у потужності Prodigy, то ви помиляєтесь. Колекція їх синглів штурмує чарти. На даний момент, коли ї тур 2005 пробиває собі шлях у 2006, Ляам, Кіт та Максим дали "Міксмагу" одне з найвідвертіших інтерв'ю, яке коли-небудь давали.

Лаям Хоулет

"Мені сподобалась твоя увага до деталей на фотосесії сьогодні", - каже Лаям Міксмагу у перерві між саундреком і гігом, - "Prodigy не вдягають біле, але ти одягнув нас у нього. Я виглядав як член East 17". Лаям розлігся на дивані попиваючи шампанське (єдиний напій, який він п'є) і він схильний до розмови. "У мене достатньо часу для Міксмагу" - усміхається він.

Prodigy - група 2005 року(Mixmag) Твій збірник синглів продано кількістю 229,000 за перший тиждень…
(усміхається) "Не за перший тиждень… за перші три".

Kerr-ching! (Сміється) "Він добре йде, але мушу сказати, що він повертає гроші, що я їх винен компанії звукозапису"

Як багато ти винен?
"Я тобі не скажу!"

Але Faithless цього року продали 900,000…
(виглядає поступливо) "Штука з Faithless у тому, що… (починає сміятись). Кіт часто говорить мені різні речі, що є, справді, правдивими, і ось те, що він сказав про Faithless: "Їхня музика - для середнього чувака, що їде у своєму йо%аному Форді Мондео і думає, що він йо%аний центр Всесвіту, але він - ніхто!"

Ви відсмалили під час свого останнього туру - на що це схоже? Ви знову разом?
"Чудово. Я люблю це. Це те, що я просто обожнюю, ти це добре знаєш. Ми наче сім'я".

Чи була якась образа зі сторони хлопців через те, що їх не було на останньому альбомі?
"Якщо і була, то я не відчув її під час туру, ми щасливі від того, що разом. Перша зустріч після розриву була важкою, але зараз все чудово".

Як ти їм сповістив, що їх не буде на "АОNО"?
"Я не влаштовував зборів, все вийшло само собою. Я працював над піснями, Кіт теж спробував щось зробити, але нічого не вийшло і тільки-но я почав робити речі сам як виявилось, що я вже зробив увесь альбом!"

Як ви могли знаходитись далеко одне від одного, коли ви настільки близькі? Ти ж був сусідом Кіта..!
"Так, але нам було необхідно побути окремо одне від одного. Ми переживали важкі часи. Час Baby's Got A Temper був о%уєнно-небезпечним для групи. Це був кінець. Майже. Ми не розмовляли одне з одним".

Звучить так, ніби чоловік з дружиною…
"Так, це було щось схоже. Кіт жив поруч, а я писав музику в студії, а коли мені було необхідно розім'ятись, я йшов до машини. Одначе, я був змушений проїздити повз його дім. Я прижимався до сидіння й проїзжав".

Ти відчував, що це є правильним - записати альбом самому?
"Знаєш, мені все-одно! Не тому, що мені байдужа дружба, а тому, що мені було необхідно робити його самому. Я був егоїстичним, але відчував, що там не могло бути компромісів".

Ви закінчили тим, що не бачились півроку…
(сміється) "Так, це було важко. Наша перша зустріч була натягнутою, та ми почали спілкуватись і сміятись - все стало на свої місця".

Ти дзвонив Аудіо Булліс щоб запропонувати підтримку, коли їх альбом провалився?
"Жорстке гімно, чи не так? (сміється). Ми конкретно прогоріли. Я не читаю музичних журналів - тільки йо%ані автомобільні журнали і про інтер'єр".

У тебе в сім'ї є підшивка з газет чи журналів?
"Не підшивка, а нагороди - мої золоті диски і решта гімна я віддав батькові. Бон Джові, Род Стюарт - все те гімно у нього вдома".

Він не продав їх через ebay, як ваш колишній гітарист Гіз? (Міксмаг вимовляє Jizz)
"Гіз? (Лаям вимовляє G-i-z) Речі Prodigy? Він це зробив? Нагла сука, йо%аний чорт, він скряга Джіз! Я не можу дочекатись коли розповім хлопцям про це. Гіз - наглий покидьок - це все, що я можу про нього сказати. Він ніколи не зміниться".

Вас називали як тільки можливо, від "техно-сук" до "U2-танцю" - що було найбільш образливим?
"Я розкажу тобі про найцікавіше інтерв'ю, яке не було образливим, а примусило дико посміятись. Це був огляд на "Their Law" і, як висновок, там було написано: у альбомі поєднано чудові рейвові треки першого альбому, моторошні техно-треки другого, яскраві панк-треки третього і найгидотніші треки четвертого альбому. (Дико сміється) Це було круто!".

Ти впевнена у собі людина - чи не так?
"Так, я впевнений у собі. Я єдиний у всьому, що я роблю і що думаю".

Ти впевнений… чи самовпевнений?
"Впевнений…(довга пауза, потім блиск у очах), але я можу бути самовпевнений, якщо треба (сміється). Я скажу, що мене тривожить. Наша група була частиною 90-х. Такою ж частиною, як Блюр, Оазис та інше лайно і після того я читаю про те, що відбувається на Q-фестивалі - а нас там немає. У них відбуваються найгарячіше - а нас там немає? (виглядає скептично) І це мене дратує".

Ти захоплюєш мене як сімейна людина: друге ім'я твого сина - Біл, як у діда; ти живеш дуже близько до сім'ї Наталі та іншим членам групи…
"Так, я такий. Я люблю, коли сім'я поруч, багато часу займає осмислення відносин з батьком. Я усвідомлював своє відношення до нього тільки коли у нас був Ace. Коли я був молодшим, він був людиною, з якою я міг посваритись. Через сварки я пішов з дому коли мені було 16. Я переїхав разом з дівчиною, але думаю, що я просто втікав від нескінчених сварок - це було важливим часом мого життя і я постійно висів на рейвах, писав музику. Шалений час".

Ти якось сказав, що будь-хто, навіть бабуся впізнає Кіта, але ти легко відбудешся. Чи так це зараз?
"Так, ми, деколи, буваємо у пабі з Лаямом і Ніколь (Галахерами) і там завжди чекають декілька папараці, що полюють на них. Вони не зацікавлені нами. Нат і я тільки сміємось і пробиваємось до машини".

У 90-х Prodigy були небезпечною бандою - ви і досі небезпечні?
"Так, 100-пудово! Зачекай і побачиш. Моя "небезпека" не є небезпечною для решти. Усьому має бути край. Це не змагання. Кіт би виграв у будь-якому разі".

Коли ти востаннє був у клубі?
(закотив очі) "Більшості ваших читачів це не сподобається, але я не є клубною людиною. Якщо ми зараз кудись і ходимо, то це сумні афтепаті. При їх виборі ми керуємось принципом - де зараз найбожевільніше афтепаті у місті?"

Що ти зробив з Лайв 8?
"Лайв 8 - лайно. Я подумав, що він оху%нно-жахливий. Коли ти дивишся оригінал, то розумієш, що він оху%еено класний".

Ти чув новий альбом Мадонни?
"Ще ні, але чув сингл. Надіюсь, він не буде таким, як усе решта. У мене проблеми з записами, які є заготовками з записів інших людей. Ми зробили купу записів типу "Outer Space" з старішими треками, але настільки великий семпл? В основу музики? (похитує головою)

Що плануєш робити на Новий Рік?
Мої друзі сказали, що знімуть мені пентхауз у Лондоні, так що ми матимемо куди піти. Є дві речі, які я ненавиджу в Новому Році: прокидатись 1-го січня з головною біллю і думками: "Чорт забирай, що я робив?"; друга річ - лягати спати коли всі твої друзі у відключці".

Тобто, не домашня вечірка?
"Цього року я мав кращу домашню вечірку. Це було на моє День Народження. Все через Кіта - він подарував мені невеликого мотоцикла. В 6-й ранку я - оху%вший - ганяв садом. Але більше я не хочу влаштовувати вечірки вдома - він розвалиться".

Твоя група року?
"Хм…вилетіло з голови".

Як щодо Gorillaz?
(піднімає брови) "Тобі вони подобаються? Це не для мене".MAXIM

Prodigy - група 2005 року(Mixmag)Максим майже не говорить - він киває і усміхається, але слова сьогодні у нього не в меню. На сцені він - "Тасманський Диявол" у кислоті; кричить на натовп, дістає охорону і кидається на людей. За кулісами, після гігу, він все ще на хвилі. Ми беремо інтерв'ю у маленькій білій кімнатці. "Чорт-забирай, вона виглядає, як маленька кімнатка для допитів на митниці!" - сміється він. Він у хорошій формі і, ми ще раз переконуємось у цьому, коли він переодягається.

Чим Максим Реаліті відрізняється від Кіта Палмера (справжнє ім'я Максима)?
"Я Максим, а Кітом мене хрестили. Максим більш упевнений у собі, нетипова особистість. Кіт доволі спокійний і замкнений".

Ти шокував охорону, коли пірнув у натовп…
"Так, я полюбляю діставати "жовті майки". Я підхожу до краю сцени і кричу їм у вухо "Від%біться!" А вони просто стоять і слухають - це мене заводить!"

Що ще далі може вийти з групи?
"У нас шалена кількість ідей. Ми - краща група у світі і нам не потрібно щось у когось позичати - все у нас є. Ми самі по собі сильні персонажі. Ми письменники, а не читачі".

Опишіть звичайний день для групи?
"Для мене - це 24 години - це моє життя. Я завжди заскакую на стіл у кухні щоб виступити перед дружиною. Мої діти були шоковані, коли вперше побачили мене по телевізору під час Оксіджен гіг - мій 6-річний син Кай побачив мене у моєму концертному вбранні і викрикнув: "Мамо! Наш тато просто неймовірний!"

Що б ти зробив, якби ніколи не знав Кіта і Лаяма?
"Щось схоже - я завжди прагнув до виступів. В 15 я одягався як Дік Тарпін під час МС-батлу і ненавидів той одяг…".

Яка найяскравіша подія року?
"Повернення на сцену. Ми брати. Вони мене виводять з себе, але я їх люблю. Повернутись після перерви було важко. Одного разу ми зібрались попиячити у мене і вирішили сказати одне одному те, що треба було сказати.

Яка твоя група року?
"У мене її немає. Мої герої - це люди типу Нельсона Мандели. Не маю звички ідеалізувати людей. Знаю свої можливості і зосереджуюсь на них".KEITH FLINT

Prodigy - група 2005 року(Mixmag)Кіт дуже змучений. Він "смалив" цілу ніч. На фотосесії він сказав, що пофарбував волосся у чорний спеціально для нас і перед цим заявив: "Я не буду білим" - побачивши одяг у стиліста. За 10 хвилин він вдягався у біле і сказав, що отримав кращий піджак. "Хлопці теж його хотіли, але він їм не підійшов, тож я забрав його собі. Це так мило". Коли ми зустріли його перед концертом за кулісами, він був у трусах, після масажу і в хорошому самопочутті.

Flint (група Кіта) виглядала такою, що досягла успіху. Що пішло не так?
Думаю, що я заплутав людей. Мій проект був настільки поглинутим у Prodigy, що для людей було важко зрозуміти - я Prodigy чи ні? Це музика Prodigy чи моя?"

Розкажи про свої захоплення, крім кривляння на сцені і на байках?
"Я більше не катаюсь, бо це стало занадто дорого. Зате, я отримав багато досвіду. У мене й досі є декілька брудних байків і декілька спортивних, але я більшість з них цього року продав".

Як ти сприйняв той факт, що тебе не було на альбомі?
"Взагалі-то такого, не було такого, що Лаям прийшов і сказав мені: "Флінті, я вирішив зробити альбом сам". Все сталось як сталось, я отримав треки тоді, коли вони були ще у зародку і коли вони вже були повністю готовими… Так у нас з'явився альбом і я з цим змирився".

Тебе це не засмутило?
"Ні, але хто не хоче написати суперовий трек і потрапити у десятку кращих? Prodigy - для мене це не егоїзм. Це єдине, чим я завжди опікувався і я не хочу його похерити".

Prodigy - група 2005 року(Mixmag) Ти відомий своєю наркозалежністю. Який найсильніший наркотик, що ти приймав?
"Я? Хм… (довга пауза) Це було давно… Я думаю, що кращим був рідкий МДМА ("екстезі") змішаний з кетаміном. Кетамін відключає нервову систему, що призводить до покращення дії МДМА".

Ви працюєте над новим альбомом - цього разу - разом?
"Так, ми зробили 4 треки, зараз ще є купа музики і голодні ми. Вогонь горить у нас всередині. Так що ми готові йти вперед".

Подія 2005 року для тебе?
"Creamsfield у Аргентині, ми грали перед 50,000! Я дивився на них і знав, що вони завжди говорять про море людей - і це, направду, було море! Там, навіть, були хвилі, настільки далеко, наскільки можна було глянути".

Група року?
"Prodigy - ніхто нас не перевершить!"

Ексклюзивний переклад SJ.

Український переклад MC Andre.

Відскановані зображення взяті з Brainkiller
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями