logo

Реклама

РекламаTHE PRODIGY: КИЇВСЬКИЙ ВИБУХ «НАДНОВОЇ»

THE PRODIGY: КИЇВСЬКИЙ ВИБУХ «НАДНОВОЇ»

 

 

 Група витримала найбільш серйозне випробування - випробування часом.

 

 

«Приїжджають The Prodigy в Київ. Біля трапу літака їх зустрічає «файна дівчина» в національному костюмі, у вінку зі стрічками, рум’яненька. У руках тримає хліб-сіль. По трапу спускається вокаліст Кейт Флінт, підходить до дівчини, нахиляється до сільниці, закриває пальцем одну ніздрю, шумно вдихає і очманілий голосом вимовляє: «Так нас ще ніде не зустрічали!»- Зізнатися, не можу пригадати, щоб до приїзду в нашу країну ще якої-небудь зірки світового масштабу фанати спеціально складали анекдоти - найяскравіший ознака справжньої популярності! Цей зразок народної творчості народився на честь першого візиту The Prodigy до Києва, що відбувся в далекому 1998 році. І ось, недавно, він знайшов друге життя.

 

Крім анекдоту попередній виступ The Prodigy запам'ятався нереально високою на ті часи ціною на квитки (200 гривень), і ще більш нереальним потоком англійського мату, який щедро лився зі сцени і гранично шокував «цнотливу» тоді ще українську публіку, а також тим, що це був перший концерт актуальної зірки світового рівня в нашому місті. З тих пір Київ бачив багато і багатьох. Група The Prodigy, у свою чергу, також побачила чимало: розпад, возз'єднання, знову розпад ... і, знову-таки, возз'єднання в позаминулому році, позначений виходом альбому Always Outnumbered, Never Outgunned. Саме в рамках туру на підтримку цього останнього на сьогодні альбому відбулася нова зустріч Києва і The Prodigy.  І, не можна не визнати, пройшла вона набагато краще, ніж попередня.

 

 Як відомо, диму без вогню не буває ...Анекдот народився не на порожньому місці: The Prodigy - одні з батьків-засновників рейв-культури, яка, так чи інакше, досить ґрунтовно переплітається з наркокультурою (але - «ідеологічно витриманих»!). Що ж, перед київським концертом (не дивлячись на велику кількість правоохоронців) за наявності можливості, бажання і грошей спокійно можна було розжитися у «потрібних людей» «допінгом» будь-якого виду. Та й стійкий запах «трави» у залі нікого не дивував (тим більше, з огляду на той факт, що спонсором заходу виступили виробники легального наркотику - горілки, на етикетці якої життєрадісно зеленіє нелегальна конопля). Але, якщо чесно, відверто неосудних персонажів у залі не спостерігалося. До речі, самі музиканти у гримерці після концерту балувалися не забороненими «плюшками», а нешкідливим пивом і шампанським. І взагалі, не дивлячись на страхітливий вигляд, виявилися надзвичайно милими людьми, але, як справжні професіонали, гранично вимогливими, перш за все, до рівня організації свого шоу. Нинішній міні-тур The Prodigy по Росії та Україні, крім Києва, включав Москву, Санкт-Петербург та Єкатеринбург. Саме в останньому місті відбувся показовий випадок. Як відомо, для того, щоб настройка світла, що проводиться вдень, максимально чітко відповідала необхідного результату (тобто, ситуації, коли стемніє, і буде час концерту), необхідно вимкнути все світло в приміщенні. Саме це і зробили, готуючись до виступу The Prodigy. Проте в одному з вікон будівлі все одно світилося. Менеджер групи наполегливо попросив одного з місцевих організаторів усунути це непорозуміння. Через п'ять хвилин посланник повернувся і з винуватим виглядом говорив: «Перепрошую, але це сонце »...

 

 Що ж, навіть заради таких зірок, як The Prodigy, «вимкнути» «зірку на ім'я Сонце» неможливо! Але, тим не менше, світло-і звукотехніки команди на київському концерті впоралися зі своєю роботою на «відмінно». Єдиний істотний недолік - відсутність великих екранів: заднім рядах глядачів, що заповнили Палац спорту (на відміну від концерту восьмирічної давнини, на нинішньому спостерігався аншлаг), треба було або роздобути десь польовий бінокль, або просто включити уяву для того, щоб уявити, що відбувається на сцені. Сама концертна програма на 90 відсотків складалася зі старих хітів - No good, Baby's Got Temper, Voоdoo People, Smack my bitch up, Firestarter. Фінальна Out Of Space довела присутніх до стану повного екстазу. Одним словом, свою обіцянку - We'r goin 'blow your f. .. n' mind!( «Ми висадимо ваше таку-перетаку свідомість!") - The Prodigy точно виконали. І після цього покинули стольний град Київ. Будемо сподіватися, не на вісім років, а на набагато менший проміжок часу!

 

І ще один цікавий момент: нинішній концерт The Prodigy ледь не опинився під загрозою зриву через невиконання первісним українським промоутером своїх зобов'язань. Положення врятувала компанія «Солекс-плюс», яка виступила новим організатором концерту в Києві. Але найбільш цікавим є те, що в даному випадку компанія врятувала не тільки положення, але і свою репутацію, яка не так давно серйозно постраждала в зв'язку зі скасуванням широко розрекламованого концерту лідера легендарної групи Pink Floyd Роджера Уотерса. Так, привізши одну легенду замість іншої, компанія реабілітувалася в очах широкої громадськості, а громадськість ж, у свою чергу, отримала масу довгоочікуваного задоволення.

 

 І останнє. Пам'ятається, у вже досить віддаленому 2001 році у світ вийшла скандальна книга російського журналіста Іллі Стогoffа «Мачо не плачуть». У авторській передмові зазначалося: «WARNING! Даний роман розрахований на читання при одночасному прослуховування в плеєрі альбому The Fat Of The Land групи The Prodigy, інакше може НЕ Торкнути! » Рецензуючи цей твір, ваша покірна слуга знущально зауважила:« Ну, хто зараз слухає The Prodigy?!»Справді, тоді здавалося, що призабуті королі рейву вже нікому не цікаві, і слухати їх - чи не моветон.  Що ж, як кажуть, все тече, все змінюється і ... повертається на круги своя. Якщо, звичайно, витримає випробування часом. І The Prodigy його однозначно витримали.

 

Анна Давидова

Столичные новости

cn.com.ua
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями