logo

Реклама

Реклама«Дурдом» під назвою The Prodigy

«Дурдом» під назвою The Prodigy

 


На столичному концерті групи її фронтмен Кейт Флінт пішов у «народ» і, розштовхавши охоронців, став на коліна перед дівчиною в інвалідному візку

 

 Це - не єдиний виняток із правил, зроблений музикантами в нашому місті. Києву в третій раз вдалося догодити всесвітньо популярним британцям. У вівторок ввечері після зустрічі в аеропорту Флінт зазначив: «Журналісти і фанати дуже достойно вели себе: ніхто не кидався на нас, не кричав, не хапав за одяг, що буває не часто. А ще ми не очікували такої кількості телекамер ».

 

 фронтмен Кейт Флінт Натхнені прийомом, прямо з аеропорту музиканти вирушили в ... нічний клуб «ПаТіПа» і тільки потім - у ресторан. The Prodigy вже бачили всі київські визначні пам'ятки, тому в середу - день концерту - обмежилися автомобільної поїздкою по місту і двома нетривалими прогулянками: по набережній і заміському лісі. А ось на ринок за ковбасками, як обіцяв, Флінт не пішов: навіщо, якщо організатори просто завалили музикантів їжею.

 

 До початку концерту квитків в касах МВЦ, де проходило шоу, не залишилося: виходить, заплановані 10 тис. (від 250 до 800 грн) таки вдалося розпродати! З півгодини глядачів «розігрівав» привезений британцями DJ Proxy, а екрани з боків сцени попереджали, що світло стробоскопів може викликати епілептичний стан, звук буде потужним - загалом, будьте обережні. Близько дев'ятої The Prodigy вийшли на сцену, і в майже забитому ангарі МВЦ почалася істерика. А в танцювальній зоні, центром якої зробили вузький прохід у фан-зону - ще й тиснява. Той, хто все-таки протиснувся у свій сектор, тут же розпрощався з можливістю потрапити, наприклад, в туалет.

 

Тим часом Флінт в смугастому «дурдомівському» піджаку з написом «Мої собаки вб'ють тебе» «запалював». Вже другою піснею концерту став один з головних хітів команди - Breathe. Та й взагалі, «родзинок», незважаючи на те, що головним завданням музикантів була презентація нового альбому, прозвучало багато: Poison, Omen, Take Me To the Hospital, Firestarter, Woodoo People, Out Of Space, а на Smack My Bitch Up музиканти змусили 10-тисячну юрбу замовкнути, присісти і в єдиному пориві вискочити на останньому приспіві. Видовище вражаюче! Група настільки завелася, що виконала кілька пісень понад запланованої програми. Але фанам все одно не вистачило: години з «копійками» для концерту такого рівня, погодьтеся, замало.

 

 Коли глядачі розійшлися, The Prodigy зібрали і подякували за роботу місцевих техніків. А потім відправилися до клубу «Арена» - догулювати. Вранці - перед відльотом - музиканти зізналися, що під час концерту «відчували ейфорію - таку ж, як і глядачі» і «непрозоро» натякнули організаторам, що не проти приїхати до Києва ще раз.

 

 

автор: Анастасія РАХМАНІНА

Газета по-киевски Онлайн
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями