logo

Реклама

РекламаThe Prodigy бояться нестачі кисню

The Prodigy бояться нестачі кисню

 

 У Києві легендарна група The Prodigy виступала вже двічі - в 1998-му і 2006 р.

 

І якщо перший їхній концерт провалився, через високі ціни на квитки зібралося не більше чверті Палацу спорту, то останній їх виступ у столиці було визнано однією з найбільш яскравих подій року.

 

На цей раз британські рейвери, об'єднавшись у своєму «золотому складі», в рамках світового турне презентують українським фанатам свій новий, перший після п'ятирічної перерви, альбом Invaders Must Die, реліз якого відбувся в лютому. Зарядитися на всю осінь від майбутнього музичного мегадрайву, можна відвідавши концерт 7 жовтня в Міжнародному виставковому центрі.

 

Як уже встигли просурмити багато шанувальників британців, Invaders Must Die - The Prodigy в своєму класичному вигляді, саме в такому, якому їх колись і полюбили мільйони меломанів по всьому світу. Ностальгія за божевільним олд-скульним рейвом з гарчанням хорор-кора і рифами в стилі The Prodigy,  що зносять все на своєму шляху, і барабанами, які безсоромно вибивають з тіла останні згустки енергії, - гримуча суміш, спритно зведена в 11 треків. Цим диском, що був випущений вже на власному лейблі під кумедною назвою Take Me To The Hospital, після відверто нудного і провального Always Outnumbered, Never Outgunned і ще більше сірих сольних проектів учасників гурту, The Prodigy зробили успішну спробу реабілітуватися. Вперше за 12 років музиканти зібралися в тому ж складі, яким зривали дах мільйонам рейверів в 90-ті, і акумулювавши в Invaders ... все краще від Prodigy, не докладаючи зусиль повернули собі перші позиції у музичних чартах. Наприклад, в рідній Британії цей альбом стартував з продажами близько 100 тис.платівок за тиждень, що досить непоганий показник для свого роду come back.

 

 Що стосується київського виступу, то The Prodigy явно готові ґрунтовно повеселитися і запалити публіку. Для залу, розрахованого на 10 тис осіб, музиканти замовили аж 270 кіловат звуку і обов'язкова наявність кисневих подушок на сцені! А в якості допінгу зажадали, за словами організаторів, не багато не мало - 40 пляшок шампанського Veuve Clicquot. В іншому британці виявилися невибагливі, ніяких особливих вимог у райдері більше не висували, хіба що цілодобова наявність трьох озброєних охоронців.

 

 

Автор: Наталя Панафідіна

http://eizvestia.com
Швидкий пошук

Ми Vkontakte

The Prodigy Vkontakte

Поділитись з друзями